Staňte naším partnerom

Mali by ste záujem o dobrovoľníctvo v boji proti Covid19 a v projektoch na podporu ľudí bez domova? Chceli by ste sa dozvedieť o našej práci viac? Radi zodpovieme všetky otázky, objasníme spôsob práce v Equite alebo naplánujeme stretnutie na podrobnejší rozhovor.  

Podporte nás finančne

Naša práca je založená na dobrovoľnej báze. Pracujeme z presvedčenia, že naše zázemie, vzdelanie a voľný čas nám umožňuje časť týchto hodnôt darovať. Všetky finančné dary sú použité na nákup  potrebného materiálu pre projekty alebo pre distribúciu priamo pre pacientov.

Darujte nám materiál

Darujte pacientom Covid19 a dobrovoľníkom osobné ochranné prostriedky alebo iný materiál. Zásobte nás zdravotníckym materiálom. Pomôžte nám šíriť znalosti a dobré myšlienky. Sme vám k dispozícii na info@equita.sk.

Zapojte sa do aktivít alebo nás podporte inak

Pomôžte šíriť myšlienku

Ekvita v zdraví sa týka nás všetkých

Radi sa zapojíme do vzdelávacích a výskumných aktivít. Zúčastníme sa vašich workshopov, konferencií alebo seminárov. Zároveň nás zaujímajú nové a iné perspektívy v tematike a radi prídeme na vzdelávacie aktivity v tematike. Kontaktujte nás na info@equita.sk.

EQUITA, o.z.
Kozia 26

811 03 Bratislava, Slovensko

IBAN: SK4311000000002944059631

EQUITA

©2018 by EQUITA.